Косметологічна клініка

 • У моїй крові міститься молодість…

Інноваційна методика безопераційного омолодження

PRP-терапія


PRP-терапія — це інноваційна методика безопераційного омолодження. Наша клініка використовую набори швейцарської біотехнологічної лабораторії, що є лідером у області регенеративної медицини Regen Lab. У основі методики полягає використання власної збагаченої тромбоцитами крові пацієнта, що отримують шляхом її центрифугування.

Плазма є рідкою частиною крові, в якій у зваженому стані знаходяться клітини, такі як тромбоцити, лейкоцити, еритроцити. Вона на 90-92% складається з води та на 8-9% з білків, органічних речовин та мінеральних речовин.


Тромбоцити є основною її структурною одиницею, що відповідає за зупинку кровотечі та регенерацію тканин у випадку пошкодження.

Цей процес відбувається завдяки наявності в них особливих гранул, що має у своєму складі різні біологічно активні речовини й так названі «фактори росту». «Фактори росту» відповідають за ділення клітин, стимулюють їх роботу, мають імуностимулюючу та антимікробну дію.

Що таке аутологічне клітинне омолодження? Набори Regen ACR

Метод аутологічного клітинного омолодження (AutologousCellularRejuvination — ACR) полягає у отриманні збагаченої життєздатними тромбоцитами ауто плазми, а також фібринового ауто гелю, що багатий на тромбін, який дає можливість об’ємної корекції обличчя. Regen ACR — це метод регенеративної медицини, який коригує візуальні дефекти шкіри та сприяє реорганізації її мікроструктури.

У технології отримання збагаченої плазми та аутологічного фібрінового гелю, що багатий на аутотромбін, використовують сертифіковані стерильні одноразові набори Regen Lab, які відкриваються при Вас та весь цикл процедури відбувається у вашій присутності.

Атравматичний забір крові, максимально щадні умови її обробки та введення отриманого препарату сприяють збереженню цілісності тромбоцитів.


Клінічні дослідження, що проводилися по міжнародним стандартам, підтверджують, що 90% тромбоцитів з цільної крові при центрифугуванні пробірок залишаються у плазмі та зберігають свою життєздатність при введенні у дерму, та у подальшому, протягом 6-10 днів після ін’єкції.

Пробірки оснащені хімічно інертною клітинно-селектуючої гелевої мембраною, яка дозволяє максимально ефективно відділяти еритроцити та ряд лейкоцитів (наприклад, еозинофіли) від необхідної для проведення процедури плазми, що збагачена на тромбоцити та моноцити.


У моїй крові міститься молодість!

Які результати слід очікувати від проведення процедури?

 • Миттєвий результат процедури Regen ACR — покращення структури шкіри за рахунок заповнюючої дії фібринового аутогелю
 • Поступовий результат, що покращується — омолодження та оздоровлення шкіри під дією факторів росту тромбоцитів, що виражається в підвищенні пружності, еластичності та щільності шкіри
 • Видалення дрібних зморшок та зменшення глибини середніх зморшок, покращення клінічної картини атрофічних рубців та стрій, вирівнювання кольору шкіри

Ці позитивні зміни відбуваються поступово при проведенні курсу процедур. Сприятлива динаміка клінічної картини пов’язана зі стійким підвищенням ступеню гідратації дерми та епідермісу, покращенням мікроциркуляції та нормалізацією трофіки шкіри, стимуляцією фізіологічної регенерації БЕЗ травми, що підтверджено гістологічними та клінічними дослідами.

Який рекомендований курс лікування Regen Lab?


Як правило, курс лікування включає 3-4 процедури, які проводяться з інтервалом 2-4 тижня. Повторний курс призначається через 10-24 місяці, або рекомендуються підтримуючі процедури, які проводяться один раз у 3-4 місяці.

Досягнений після курса лікування результат зберігається від 6 місяців до 2 років: тривалість ефекту пояснюється різними у вихідному стані шкіри, віком та способом життя пацієнту.

Прайс-лист

Вартість плазмоліфтингу


Вид плазмаліфтингуВартість
PRP RegenLab First (BCT) (Швейцарія)
5400
PRP RegenLab набор Classic (Швейцарія)
(Під замовлення)
PRP RegenLab BCT + гиалуронова кислота (Швейцарія)
6900
(під замовлення)
Плазмоліфтинг RegenLab Plus — плазмонитки (Швейцарія)
12500
Плазмоліфтинг 1 пробірка (ММ Медик)
1400
Плазмоліфтинг 2 пробірки (ММ Медик)
2600
Плазмоліфтинг 1 пробірка для голови (ММ Медик)
1300
Наші спеціалисти з плазмоліфтингу

Активація скритних ресурсів організму


 • Федоренко Світлана

  Лікар-хірург, косметолог
  Я хочу...

  Бажання мають здійснуватися


  Ми всі не ідеальні і часом у кожного з нас виникає бажання внести заповітні невеликі зміни для покращення свого зовнішнього вигляду та внутрішнього власного самопочуття. Наші лікарі з радістю допоможуть вам своїми сучасними знаннями, грамотним підходом та багаторічним досвідом у реалізації ваших заповітних бажань.

  Виберіть зі списку актуальну для вас проблему та оптимальний варіант її вирішення

   

   

   

  Онлайн запис на процедуру або консультацію до лікаря

  Будемо раді бачити Вас у нашій клініці та відповісти на всі ваші запитання

  Наша адреса

  Одеса, Україна,
  вул. Зоопаркова, 2

  Час роботи

  Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця, Субота
  с 9:00 до 19:00

  Онлайн запис

  З вами зв'яжеться адміністратор для уточнення деталей!

  © 2010-2024 Естедерм
  Ліцензія МОЗ України №587