Косметологічна клініка

Ідеальні форми обличчя

Покращуємо овал обличчя, формування вилиць


Не всіх природа обдарувала красивим овалом обличчя. Також з часом втрачається природна краса, з’являються вікові зморшки, шкіра на вилицях провисає, опущені носогубні складки придають обличчю незадоволений втомлений вигляд. Тому багато людей приймають рішення виправити овал обличчя та форму вилиць косметологічними засобами. Розрізняють два основних шляхи досягнення бажаного результату: пластична хірургія нижньої третини (овалу) обличчя та контурна пластика вилиць.

Контурна пластика проводиться сучасними селевими препаратами на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота — природній, «рідний» компонент шкіри, що робить шкіру пружною та зволоженою, молекули якої здатні утримувати вологу, придаючи шкірі об’ємність. Саме ця властивість дарує шкірі свіжість та молодість. Тому препарати на основі гіалуронової кислоти застосовуються для проведення подібних процедур.

Які філери звичайно використовуються для корекції овалу обличчя?

В даний час на ринку присутні різноманітні матеріали для контурної пластики. Однак найбезпечнішими слід вважати препарати нового покоління на основі стабілізованої гіалуронової кислоти нетваринного походження Juvederm, Restylane, FillMed, Teosyal та інші.

Всередині кожної групи гелі поділяються за щільністю. Чим щільніше гель, тим більш серйозні проблеми за його допомогою можна вирішити.


Контурна пластика вилиць настільки ефективно моделює овал обличчя, що у ряді випадків з успіхом може замінити пластичну хірургію.

Процедура та результат

При введенні у шкіру таких гелів збільшується об’єм вилиць, шкіра ніби-то наповнюється всередині, зморшки розгладжуються, вікові складки зникають. В результаті проведення контурної пластики гелями досягається подвійний ефект:

 • з однієї сторони, вилиці стають виразними
 • на обличчя знову повертаються звичні миловидні щічки
 • воно стає живим та природним
 • а з іншої — загальний вигляд шкіри стає кращим. Людина виглядаю молодше.

Обмеження після корекції необтяжливі. В перші два-три дні не рекомендується відвідувати спортзал та басейн, протягом тижня — баню, сауну, не слід також приймати гарячі ванни. Засмагати не слід мінімум протягом місяця, щоб уникнути ризику утворення пігментації у зоні введення гелю.


Звичайно для досягнення помітного та стабільного результату достатньо всього однієї процедури контурної пластики, однак при виражених вікових змінах, для досягнення кращого ефекту іноді проводять до корекцію — не раніше, ніж через 7-14 днів.

Гелі на основі гіалуронової кислоти та колагену легко вводяться та не переміщуються з часом. Але є в них і суттєвий недолік — відносно короткий строк дії.

Протипоказання

 • ГРЗ та ГРВІ
 • Герпес в стадії загострення
 • Загострення хронічних захворювань
 • Аутоімунні захворювання
 • Вагітність та годування груддю
 • Запальний процес в місці проведення процедури
Прайс-лист

Вартість контурної пластики


ПрепаратВартістьу Голов. лікаря
Juvederm Voluma (1мл)
8400
Уточнювати
Juvederm Volux
Уточнювати
Уточнювати
Radiesse 1 шприц
9500
Уточнювати
Radiesse 2 шприца
18500
Уточнювати
Спеціалісти з контурної пластики

Безпечне моделювання


 • Валерія Ветчинкіна

  Головний лікар, лікар-дерматолог, косметолог
 • Федоренко Світлана

  Лікар-хірург, косметолог
  Я хочу...

  Бажання мають здійснуватися


  Ми всі не ідеальні і часом у кожного з нас виникає бажання внести заповітні невеликі зміни для покращення свого зовнішнього вигляду та внутрішнього власного самопочуття. Наші лікарі з радістю допоможуть вам своїми сучасними знаннями, грамотним підходом та багаторічним досвідом у реалізації ваших заповітних бажань.

  Виберіть зі списку актуальну для вас проблему та оптимальний варіант її вирішення

   

   

   

  Онлайн запис на процедуру або консультацію до лікаря

  Будемо раді бачити Вас у нашій клініці та відповісти на всі ваші запитання

  Наша адреса

  Одеса, Україна,
  вул. Зоопаркова, 2

  Час роботи

  Понеділок, Середа, Четвер, П'ятниця, Субота
  с 9:00 до 19:00

  Онлайн запис

  З вами зв'яжеться адміністратор для уточнення деталей!

  © 2010-2024 Естедерм
  Ліцензія МОЗ України №587